top of page

Zaproszenia online

Zaproszenia online_logo1.jpg

Co to takiego?

     To nowy nasz pomysł, aby w ciekawy sposób za reklamować Waszą imprezę wśród rodziny i gości. Tworzymy dla Was z wcześniej wykonanych zdjęć specjalne zaproszenie online. Posiada ono właściwie swój własny adres internetowy okraszony imionami. Zawiera informacje nie tylko o dacie Ślubu, ale możecie przekazać w ten sposób o wiele więcej. Miejsce przyjęcia weselnego, różne Wasze osobiste prośby skierowane prosto do zaproszonych Gości. I cokolwiek tam chcecie. Tekst, który tam się znajdzie zależy od Was. 

Zaproszenia online_logo2.jpg
Zaproszenia online_logo4.jpg
Zaproszenia online_logo6.jpg

Jak skorzystać?

     Każda nasza Para, która skorzysta z Profesjonalnej Sesji Narzeczeńskiej, otrzyma tego typu zaproszenie bezpłatnie. A przy okazji będzie miała świetne zdjęcia narzeczeńskie do wykorzystania bezpośrednio na weselu w formie winietek, obrazów, upominków, czy też pamiątek dla Rodziców i Świadków. 

     Po wykonaniu sesji zdjęcia są retuszowane i odsyłane do Was. Następnie prosimy o tekst, jaki chcecie zamieścić w zaproszeniu online i reszta już należy do nas. Tworzymy dla Was takie zaproszenie i wysyłamy bezpośredni link do niego, abyście mogli wysyłać swoim Gościom. 

Zaproszenia online_logo3.jpg
Zaproszenia online_logo5.jpg
Zaproszenia online_logo7.jpg
bottom of page