top of page

Strefa Klienta

Strefa klienta_logo1.jpg

Wasza pamiątka dostępna online

Strefa klienta_logo2.jpg

Jak to działa?

     Korzystamy z bardzo szybkich serwerów wielu dostawców, aby zapewnić jak najszybszy transfer setkom osób jednocześnie. Ponieważ wiemy, jak bardzo Goście chcą oglądać materiały z Waszej Imprezy. Dodatkowo czasem ( szczególnie materiały w 4K ) są możliwe do pobrania bezpośrednio na dyski lokalne. Jednak zalecamy oglądanie bezpośrednio na stronie. Działa to o wiele sprawniej. 

     Kochani wszystkie nasze zdjęcia, czy materiały filmowe możecie oglądać bezpośrednio na naszej stronie. To wielkie udogodnienie szczególnie dla osób, które nie mają szybkiego łącza internetowego. Co prawda nie trzeba pobierać plików prezentowanych w linkach, jednak jest to zalecane. Jeśli natomiast nie bardzo macie taką możliwość na spokojnie można otwierać je i bezpośrednio oglądać filmy i zdjęcia, które Wam oddajemy. Wedle możliwości. 

     Niżej macie pełen podział na poszczególne kategorie. Proszę wybrać odpowiednią i kliknąć w Wasze imiona ( mogą to być imiona Państwa Młodych, dziecka z Chrztu, czy inne dane zależne od świadczonej usługi ). Następnie po podaniu hasła otrzymacie pełen dostęp do materiałów. 

Wybierz proszę kategorię odpowiadającą świadczonej dla ciebie usługi i oglądaj do woli!

Uwaga obecnie brak materiałów dostępnych online!

bottom of page