top of page

Sesje Ciążowe

logo.png
Sesje ciążowe_logo1.jpg

Odbicie Twojego Serca

     Wspaniała pamiątka z wyjątkowego okresu w Waszym życiu.

Wasze oczekiwanie, które uchwycę w najpiękniejszy sposób, tworząc dla Was obrazy, do których będziecie wracali już zawsze.

Sesję ciążową wykonujemy pomiędzy 28 a 35 tygodniem ciąży. Jest to jednak przedział bardzo umowny - ze względu na samopoczucie przyszłej mamy - dlatego termin sesji i tak ustalamy indywidualnie. Pamiętajcie jednak, by sesję zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem ( co najmniej ). 

     Na tej sesji skupimy się na tym, by jak najpiękniej pokazać wyjątkowe piękno przyszłej Mamy. Skupimy się na podkreśleniu Waszych atutów, ukazaniu Waszej kobiecości oraz piękna kobiecego ciała w tym wyjątkowym stanie jakim jest ciąża. Wszystko w bardzo delikatnym i subtelnym stylu. 

     Fotografie, które wykonamy będą kobiece, eleganckie, a przede wszystkim - ponadczasowe. Nie jest to sesja o sukniach, wiankach i innych dodatkach. To sesja o Tobie. Ja Cię przeprowadzę przez całą sesję! :) Pomogę Ci zarówno w samym pozowaniu jak i w przygotowaniu do sesji. Moje doświadczenie jest ogromne, więc myślę, że jestem w stanie wydobyć z naszej pracy to, co najpiękniejsze. Dobiorę odpowiednie oświetlenie - które podkreśli Twoje atuty i pięknie wymodeluje sylwetkę. Oczywiście zdjęcia zostaną również poddane retuszowi. Mimo to jednak zadbaj o dobry profesjonalny makijaż, odśwież sobie skórę szczególnie twarzy. Wtedy retusz jest tylko kosmetyczny. 

     Przed sesję konsultujemy się telefonicznie, lub pisemnie ( wybierz sama dogodny sposób kontaktu ). Porozmawiamy o tym, jakie jest Wasze wyobrażenie o sesji i pomysły. Możecie mi tez pokazać jakie zdjęcia się Wam podobają, a ja po staram się dodać coś od siebie i zrobić coś extra. Twój relaks i stworzenie fajnej atmosfery, która będzie sprzyjała naszej sesji. Po spędzeniu z nami 20 minut w trakcie przygotowań - na samej sesji będziesz się czuła już o wiele bardziej swobodnie.

Sesje ciążowe_logo2.jpg

Odpręż się...

     Uwielbiam klasyczny minimalizm. A przy tym nowoczesną formę i jakość zdjęć. Dlatego bez problemu możesz je potem wykorzystać nie tylko na portalach społecznościowych, ale też na profesjonalne wydruki, plakaty itd. Taka możliwość oferuję tylko moje studio. Dlatego, że przeszłam wiele szkoleń z softu i organizacji samej sesji, stosowania oświetlenia i dodatków. 

     Do naszej dyspozycji będą poszczególne elementy studyjnej garderoby (body, topy, narzutki, sukienki). Jednak wszelkie szczegóły dotyczące ubrań ustalimy w trakcie rozmowy. W tej sesji może również uczestniczyć Twój Partner, jak również rodzeństwo maleństwa. Nie ma z tym problemu. Zdjęcia samej Mamy - wykonamy będąc w studio same -  tak, by zapewnić pełen komfort modelce. Na sesję poświęcimy tyle czasu ile będzie potrzebne, by stworzyć piękne kadry. Z reguły jest to ok. 1.5 do 2 godzin - uwzględniając oczywiście przebieranie, zmiany tła, oświetlenia jak i przerwy na Twój odpoczynek. Wszystko odbywa się spokojnie i bez zbędnego pośpiechu. Niżej możesz poznać już moją ofertę. Zapraszam!

Popołudniowe światło
Sesje ciążowe_logo3.jpg

Opcja 1 - CENA 400 zł

Oferta ważna w sezonie 2022/23

Sesja STUDYJNA lub PLENER

( razem dopłata 50 zł )
W zestawie 15 zdjęć w wersji elektronicznej

( online + płyta + odbitki 15x21 )
+ do wyboru 4 suknie w cenie sesji

Każde dodatkowe zdjęcie: 20 zł/szt.

żółte róże
Sesje ciążowe_logo4.jpg

Opcja 2- CENA 520 zł

Oferta ważna w sezonie 2022/23

Sesja STUDYJNA lub PLENER

( razem dopłata 50 zł )

W zestawie 25 zdjęć w wersji elektronicznej

( online + płyta + odbitki 15x21 )
+ do wyboru 4 suknie w cenie sesji
+

Każde dodatkowe zdjęcie: 20 zł/szt.

Maliny
Sesje ciążowe_logo5.jpg

Opcja 3- CENA 840 zł

Oferta ważna w sezonie 2022/23

Sesja STUDYJNA lub PLENER

( razem dopłata 50 zł )

W zestawie 45 zdjęć w wersji elektronicznej

( online + płyta + foto książka 28 stron, tkanina lub ekoskóra + odbitki 15x21  )

+ do wyboru 4 suknie w cenie sesji

Każde dodatkowe zdjęcie: 20 zł/szt.

Czas trwania sesji ok. 3-4 godziny ( zależne jest to jednak od warunków

i ilości stylizacji )

Każde dodatkowe zdjęcia - 20 PLN/szt.

     

Makijaż do Sesji w Atrakcyjnej Cenie.jpg
bottom of page