top of page

Fotografia

Fotografia_logo2.jpg
Fotografia_logo3.jpg

Sesja Plenerowa

Fotoreportaż

     Wielką radość daje Wam precyzyjnie wykonany Fotoreportaż z imprezy. Wiemy, że mimo tych wysokich oczekiwań musimy być jednocześnie prawie nie widoczni, aby nie przeszkadzać Wam w przezywaniu tego dnia. Musimy Wam czasem pomóc, podpowiedzieć, aby wszystko udało się tak, jak wcześniej ustaliliśmy. To przecież bardzo ważne, aby efekt końcowy był tak dobry, jak to tylko możliwe. 

     W trakcie obróbki fotografii po pierwsze podchodzimy do każdego zdjęcia indywidualnie. Nie stosujemy żadnych programów do masowej obróbki, ponieważ ich algorytmy nigdy nie wydobędą głębi z prezentowanej sceny, jedynie powierzchownie potraktują fotografie. To okropne, ale niestety..wielu fotografów tak działa. Co widać po ich portfolio. Każde zdjęcie jest systematycznie retuszowane ręcznie. Dzięki temu na każdym z nich możemy opowiedzieć Wam odrębną historię. Cały proces od selekcji, wstępną obróbkę i efektywną dającą finalny efekt i jeśli chcecie, wykonujemy nawet, profesjonalny foto montaż. Czyli możemy odjąć, lub dodać kilka kilogramów, lub poprawić ułożenie włosów czy innych obiektów. Jest to co prawda opcja dodatkowa, jednak jak najbardziej u nas możliwa. 

     Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio. Ślub to wyjątkowy dzień nie tylko dla Was, ale i dla nas. Nie bez powodu zaprosiliście na nią właśnie naszą firmę. Chcemy być dla Was w tym dniu nie tylko wykonawcami, ale tak na chwilkę... rodziną. 

Fotografia_logo4.jpg

Najwyższa Jakość

     Jak wiecie, w swojej pracy cenimy wysoką jakość. Dlatego zdjęcia z reportaży, plenerów, czy sesji są kolorowe, dużego formatu i nie "przerabiane". W trakcie obróbki ( jak również wykonywania samych materiałów RAW ), najważniejsze jest ustawienie aparatu i oświetlenia bezpośrednio w trakcie wykonywania zdjęcia. Po to, aby w oprogramowaniu dokonać tylko delikatnego retuszu cieni, twarzy, czy inne drobne elementy wizualne. Nigdy nie stosujemy żadnych szablonów, czy presetów w swoich zdjęciach. Łatwo to zauważyć, ponieważ zdjęcia w portfolio, są piękne, ostre i kolorowe. Właśnie takie jak Wasz Ślub i Wesele. Nie ściemniamy zdjęć, nie krosujemy, nie niszczymy sztucznie ich jakości jak większość obecnych fotografów, co jest okropne i wygląda niestety tragicznie. Ale to już na pewno sami widzicie przeglądając oferty. 

     Każde zdjęcie obrabiane jest indywidualnie. Nie korzystamy z automatów, czy innych tego typu ulepszeń.           Nie da się wydobyć ze zdjęcia pełnego przekazu, jeśli się nie traktuje ich z osobna. W naszej firmie macie pewność, że takich sztuczek nie stosujemy. Dodatkowo, aby podnosić swoje umiejętności techniczne co roku uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach z konkretnego oprogramowania do obróbki. To bardzo ważne, bo dzięki temu poznajemy nowe wersje i funkcje, które są nam bardzo przydatne i dają jeszcze wyższą jakość.

     Kochani na spotkaniach z nami nie widzicie całego naszego dorobku. A nawet w sieci nie publikujemy wszystkich imprez, zleceń i innych prac, które wykonujemy w ciągu roku. A jest tego sporo. W naszej branży przydaje się też pełna znajomość grafiki, budowy w stron www, jak również składanie tego wszystkiego w spójną całość marketingową. Przez tyle lat wykonywaliśmy wiele ciekawych projektów i pracowaliśmy na świetnych imprezach. Zagraniczne plenery, czy też te w całej Polsce dodały nam większej chęci, by jeszcze częściej je organizować. 

     Zbudowaliśmy markę, która nie tylko wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki od najlepszej firmy Fotograficznej, ale też dorzucamy coś od siebie - szczyptę indywidualności i garść własnych pomysłów, które realizujemy z Wami pełni zapału. 

     Korzystajcie z naszego doświadczenia, a my chętnie Wam pomożemy. Warto pracować z najlepszymi!

Fotografia_logo6.jpg
Fotografia_logo7.jpg
Fotografia_logo8.jpg

     Plener to tak naprawdę zwieńczenie całego Ślubu i Wesela. Naszym zdaniem to jest najważniejszy materiał. Ponieważ daje Wam wiele możliwości pokazania swojego uczucia w momencie, gdy nikt nie patrzy, gdy nie ma zgiełku. W przypadku naszej firmy nie ma możliwości wykonania takiej sesji w dniu ślubu. Ponieważ jest to bardzo nieprofesjonalne i z pewnością zdjęcia z takiej sesji nie będą adekwatne do tego, co możemy uzyskać na spokojnie w ciągu całodniowego pleneru. Jednak nie to jest najważniejsze. W dniu Wesela nie możecie przecież zostawić swoich Gości samych sobie i to bardziej z tego względu nie wykonujemy plenerów w tym samym dniu. 

     Jeśli chodzi o czas sesji, czy też miejsca, to mamy przygotowaną dla Was zawsze aktualną specjalną listę, która każdego roku jest uaktualniania. Możecie wybrać z niej miejsce, które najbardziej Wam pasuje. Do Waszego wyboru dorzucamy jeszcze jedno lub dwa miejsca, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał nie tylko tych miejsc, ale i nasz. Jeśli chcecie pojechać dalej ( za granicę, czy w inny rejon kraju ), to jak najbardziej. Oferujemy Wam taką możliwość. Jednak z oczywistych względów i dużej ilości zleceń takie wyjazdy, musimy ustalać czasem nawet przed ślubem. 

     Zawsze staramy się Was instruować w trakcie sesji, aby poszła ona sprawnie. Jednak Wasza inicjatywa i kreatywność jest jak najbardziej mile widziana. Nie będziemy hamować Waszej wyobraźni. 

Screenshot_1.jpg

Szybka Realizacja

     Doskonale wiemy, że zanim opadną emocje, to chcecie szybko zobaczyć efekt naszej pracy w postaci zdjęć. Jednak musimy Wam tutaj zaznaczyć, że jako jedyni na rynku, retuszujemy każde zdjęcie indywidualnie. Nie korzystamy przy tym z automatów, presetów i innych sposobów na szybkie, masowe retuszowanie zdjęć. Dlatego wyglądają one właśnie tak dobrze. Mimo wprowadzenia tych procedur staramy się. aby oddać Wam zdjęcia ( oraz całość materiału ) w ok. 2-3 miesiące. Bardzo zależy nam na zachowaniu wysokiej jakości, a więc zrozumiałe jest, że praca nad Waszą pamiątką musi trwać troszkę dłużej niż przysłowiowe dwa tygodnie. 

     Po otrzymaniu fizycznie całego zestawu w ciągu dwóch dni udostępniamy Wam pełen materiał online. Wtedy to właśnie możecie dzielić się nim ze wszystkimi. Każdego roku przyspieszamy, więc również i teraz będziemy pracować ok. 1-2 tygodnie szybciej. Co roku zmieniamy lub znacznie przyspieszamy nasze stacje robocze, więc ten czas oczekiwania delikatnie się zmniejsza. Wszystko z myślą o Was. 

Fotografia_logo5.jpg
Fotografia_logo4.jpg

Miejsca na sesje

     Kochani przez wiele lat wypracowaliśmy również sprawną metodą wykonywania plenerów. Ponieważ możemy działać na terenie całej Polski, jak i za granicą, trzeba było to wszystko ładnie usystematyzować. Opracowaliśmy dla Was specjalną listę miejsc, która zawiera opisy, przykładowe zdjęcia z prezentowanych miejsc. Są to nasze propozycje, które są sprawdzone i wiemy, jaki efekt uzyskamy wybierając się właśnie w dane miejsce. Oczywiście jesteśmy otwarci na Wasze osobiste propozycje. Być może znacie jeszcze jakieś ciekawe miejsca, które można dopisać do naszej listy. I tak się też dzieje każdego roku. Nasza wiedza się rozrasta i możemy kolejnym parom zaproponować jeszcze więcej. 

logo.png
bottom of page