top of page

Dostęp online

Dostęp online_logo1.jpg

Szybkie serwery

     Jak wiecie od dawna już, oferujemy Wam usługę dostępu online do Waszych wszystkich materiałów ( oczywiście obrobionych i gotowych do oddania ). Tym razem jednak została ona odświeżona i przyspieszona, ponieważ z uwagi na dużą ilość imprez zdarzały się problemy z dostępem. Teraz powinno już wszystko działać dobrze. Pamiętajcie jednak o tym, że ważną kwestią jest prędkość internetu po Waszej stronie. Jeśli jest bardzo niska, no to my już tutaj nic nie poradzimy. A pobieranie plików ( szczególnie w 4K ) wymaga szybkiego połączenia. 

     Obecnie korzystamy już z łącz światłowodowych, dlatego wszystko przyspieszyło i to jeszcze jak. Dla większej wygody współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami. Na chwilę obecną są to: HubiC, Google, One Drive i Irista. Ta ostatnia to specjalna chmura od Canona dla fotografów. Profesjonalnie zarządzana i działa rewelacyjnie. 

     Dodatkowo do wykonywania połączeń między naszymi współpracownikami korzystamy ze stacjonarnych serwerów Network Access Server. Stoją one w siedzibach naszych firm i zapewniają szybki dostęp do plików przez FTP i bezpośrednio przez logowanie. Bez wysyłania na chmury i ponownego pobierania. Takie rozwiązania tylko u nas. 

Pobierz lokalnie

     Dodatkowo jeśli macie ochotę możecie pobrać film w HD+FHD+4K, oraz cały fotoreportaż w całości i pełnych rozdzielczościach na swój dysk lokalny. Taką operację trzeba do nas zgłosić, ponieważ pobranie bezpośrednio ze względów bezpieczeństwa z panelu Strefy Klienta nie będzie możliwe. 

     Z tego rozwiązania można korzystać w dowolnym kraju. Jeśli Wasi Goście po imprezie jadą za granicę, to doskonały sposób, by dzielić się z nimi Pamiątką Ślubną. 

logo.png
Dostęp online_logo2.jpg

Oglądaj online

      Umożliwiamy Wam również nie tylko bezpośrednie pobieranie plików na swoje dyski lokalne, ale też na oglądanie w formie interaktywnej galerii zdjęć, oraz pełnej rozdzielczości filmu bezpośrednio na naszej stronie. Działa to podobnie jak YT, jednak korzysta się bezpośrednio w witrynie i jest dodatkowo zabezpieczone hasłem. 

     Wiemy, że nie zawsze macie tak szybkie łącza, aby pobrać całą zawartość chmury, dlatego możliwość dostępu przez stronę jest nie tylko mniej zasobożerny, ale i działa lepiej przy wolnym połączeniu, ponieważ stosuję się wtedy buforowanie plików, co usprawnia cały proces. 

     Po informacji od nas, że wszystko jest już gotowe otrzymacie stosowne linki i hasła, aby móc już korzystać zdalnie. Szybko, sprawnie, wygodnie. Tylko u nas!

Dostęp online_logo3.jpg
Dostęp online_logo4.jpg
Dostęp online_logo5.jpg
bottom of page